Proje okullarında duyuruya çıkan ve ihtiyaç listesi yayımlayan tek il Siirt

Proje okullarında duyuruya çıkan ve ihtiyaç listesi yayımlayan tek il Siirt oldu. Türk Eğitim-Sen Siirt İl başkanı Cengiz Özbilici duyuruya ilişkin yaptığı açıklamada ''Tıpkı ilan süreci gibi atama sürecinin de objektif kriterlere gore yürütüleceğine inanıyoruz. '' dedi.
02 Mayıs 2021 20:30

Özel Program ve Proje Uygulayan Ortaöğretim Okullarına Yönetici ve Öğretmen Başvurusu

Bakanlığımız Ortaöğretim Genel Müdürlüğüne bağlı ilimiz özle Proje ve Program uygulayan Okullarımıza ve Yönetici ve Öğretmen ataması ekli listede yazılı okullarımızın karşılarında belirtilen sayıda Müdür/Müdür yardımcılığı/ Müdür Baş Yardımlığı ile Branş bazımda öğretmen İhtiyaçları belirtimiş olup başvurular alınacaktır.

Başvuru belgelerinin DYS ortamında, ayrıca onaylı belgelerin asıllarının Müdürlüğümüz Ortaöğretim Şubesine17.05.2021 tarihine kadar gönderilmesi ve  elden teslim edilmesi gerekmektedir.

Ortaöğretim Öğretim Şube Müdürlüğü

İhtiyaç Listeleri İçin TIKLAYINIZ

TES Siirt İl başkanı Cengiz Özbilici duyuruya ilişkin yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

Siirt İl Milli Eğitim Müdürlüğü Türkiye genelinde proje okulları yönetici ve öğretmen ihtiyacına ilişkin duyuruya çıkan ilk il oldu. Siirt İl Milli Eğitim Müdürü Deniz EDİP'e bu şeffaf yaklaşımı dolayısı ile teşekkür ederiz. Tıpkı ilan süreci gibi atama sürecinin de objektif kriterlere gore yürütüleceğine inanıyoruz. 

Cengiz ÖZBİLİCİ
Türk Eğitim Sen Siirt İl Başkanı

SENDİKA BÜLTENİ

EĞİTİM BÜLTENİ SAYFASINI
YORUMUNUZU YAZIN ...
Farklı olanı seçin:
# # # # # #